1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Restauracja Magnolia

Restauracja Magnolia NIE JEST otwarta codziennie. Obsługujemy przede wszystkim naszych Gości lub organizujemy przyjęcia okolicznościowe (inne MENU niż poniżej). 

Ze względu na liczne prośby z Waszej strony, zapraszamy w CZWARTKI od 13:00 do 17:00 :) prosimy rezerwować stolik / altankę pod nr: +48 12 431 74 55 lub drogą mailową - najpóźniej w środy. 

Ważne informacje: ceny dla osób niebędących naszymi Goścmi są wyższe + należy zamówić takie samo I danie 

Nasza Restauracja to skarbnica kuchni regionalnej, bazująca na najlepszych rodzimych dostawcach oraz na ekologicznych, własnych produktach, takich jak owoce, warzywa, zioła, jaja własnych kur z wolnego wybiegu.

Nasze Uprawy

Ponieważ Ekosamotnia dysponuje 3 ha gospodarstwem z certyfikatem ekologicznym, dlatego też sami hodujemy z nasion nasze zioła i warzywa, a także wykonujemy kiszonki, zakwasy, przetwory i soki. Specjalnie w tym celu wzniesiony piec chlebowy opalany drewnem umożliwia nam wypiek własnych chlebów na zakwasie. Nasza kuchnia bazuje na smakach kuchni polskiej, z nutą śródziemnomorską, a nasze desery są przepisami autorskimi i nie mają sobie równych.

Na każdą porę roku

Restauracja „Magnolia” żyje w zgodzie z rytmem pór roku w sadzie i ogrodzie. Wiosną zapraszamy na sałatki z nowalijek, na domowy barszczyk lub zupę boćwinkową; latem na chłodnik, na świeże soki wyciskane z owoców, ciasta z truskawkami i malinami; jesienią na szarlotkę, zupy kremy z warzyw (dyniowa, cukiniowa) oraz na nasze niepowtarzalne dania z kasztanów jadalnych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij