1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Poznaj nas

Ekosamotnia to budynek dawnej pracowni ceramicznej artystów Heleny i Romana Husarskich, położony w sercu założenia willowo-parkowego pod Krakowem, od XIX wieku należącego do jednej Rodziny. 

Zamieszkaj w luksusie

Budynek został zamieniony na luksusowy pensjonat, z zachowaniem kameralnego, przytulnego charakteru. Wnętrza urządzone są nowocześnie i wygodnie, lecz stylowo. W pensjonacie znajduje się sześć wygodnych pokoi dwuosobowych z małżeńskimi szerokimi łóżkami i pięknymi łazienkami. Część pokoi posiada tarasy. Wszystkie okna oferują piękne widoki na ogród lub las.

Dla naszych gości

Do dyspozycji gości są garaże, obszerna jadalnia z wielkim kominkiem oraz z wystawą sztuki rodziny artystów, salonik rekreacyjny, biblioteczka, ogród zimowy z widokiem na staw.

Pensjonat położony jest blisko centrum Krakowa, a jednak niemal w samym Lesie Wolskim, w sercu 3 hektarowego ogrodu. Pomimo bliskości miasta, jest to idealne miejsce na relaks w ciszy, w otoczeniu pięknej przyrody.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij