1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Poznaj nas

Ekosamotnia to budynek dawnej pracowni ceramicznej artystów Heleny i Romana Husarskich, położony w sercu założenia willowo-parkowego pod Krakowem, od XIX wieku należącego do jednej Rodziny.  

Zamieszkaj w luksusie

Budynek został zamieniony na luksusowy pensjonat, z zachowaniem kameralnego, przytulnego charakteru. Wnętrza urządzone są nowocześnie i wygodnie, lecz stylowo. W pensjonacie znajduje się sześć wygodnych pokoi dwuosobowych z małżeńskimi szerokimi łóżkami i pięknymi łazienkami. Część pokoi posiada tarasy. Wszystkie okna oferują piękne widoki na ogród lub las.

Dla naszych gości

Do dyspozycji gości jest parking przy recepcji i dwa duże parkingi przed bramą do pensjonatu, darmowa wypożyczalnia rowerów, obszerna jadalnia z wielkim kominkiem - w której zapewniamy poczęstunek (również obiad lub kolację), stała wystawa sztuki rodziny artystów, salonik rekreacyjny, biblioteczka, roślinna orażenria z widokiem na staw, możliwośc skorzystania z grilla i/lub miejsca na ognisko. 

Pensjonat położony jest blisko centrum Krakowa, a jednak niemal w samym Lesie Wolskim, w sercu 3 hektarowego ogrodu. Pomimo bliskości miasta, jest to idealne miejsce na relaks w ciszy, w otoczeniu pięknej przyrody.

 

! W celu poznania dodatkowych usług, zapraszamy do przeczytania zakładki USŁUGI.  

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij